Oturum Aç
E-Mail Adres:


Parola:Ücretsiz Kargo

Fotokopi Kiralama

Fotokopi Kiralama

FOTOKOPİ KİRALAMA HİZMETİ

Fotokopi fiyatları – Fotokopi kiralama – printer kiralama – kiralık fotokopi – yazıcı kiralama

Fotokopi Makinası satın almak için PARA ödemeyiniz.

Türkiye'nin En çok Satan Fotokopi ve Yazıcılarını BEDAVAYA Kuralım.

Aylık 20 Bin Çıktı Kopya ve üzeri Alıyorsanız Bu Hizmetimiz Tam da Size göre Bir Hizmettir. Ne Tonere nede Servise Beş kuruş Ödemiyorsunuz.

Firmamız Toner,Sarfmalzeme herşey ile ilgilenmektedir. Siz sadece Aldığınız çıktı kopyaların Bedelini Ödüyorsunuz. 1 Kuruştan başlayan fiyatlarımızla siz Değerli Firmalarınızı Değerli müşterilerimiz arasında görmeyi bekliyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 931 65 66, 0850 677 10 20, 0535 306 49 55

SAYFA BAŞI ANLAŞALIM.

Makine satınalma gideri yok,Amortisman gideri yok,Toner ücreti yok,Yedek parça ve Servis ücreti yok,Stok maliyeti yok,Zaman kaybı stres yok,Ödeme planınız belli, sürpriz maliyetler yok,Direk net gider faturası kullanırsınız ,yıllarca demirbaş düşmenize gerek yok!

TL ödeme sistemi olduğundan kur yükseldi  farkı yok
 
Nasıl mı yapıyoruz?
 
Sizden istediğimiz sadece yıllık kaç adet kopya veya çıktı aldığınızı ve hangi özelliklerde makine istediğinizi bize bildirmeniz.
 
Profesyonel müşteri temsilcilerimiz isterseniz telefonla, mail ile isterseniz işyerinizde sizleri ziyaret ederek kopya veya çıktılarınızın adedine göre makine modellerini belirleyerek sizler için en uygun çözümü  üretecek ve en uygun ücretlendirme ile sizlere teklif sunacaktır.
 
Sunulan teklif için anlaşmaya varıldığı takdirde belirlenen makineler  tamamen ücretsiz ve sıfır olarak kurulacaktır. Böylece herşeydahil sisteme geçerek makine, toner,yedek parça ,işçilik (kağıt hariç) vs.. gibi birçok masraftan ve sürpriz maliyet riskinden kurtulmuş olursunuz .
 
Tüm makineleri network printer kartı ile standart veriyoruz.
 
Böylece sizler de asıl yapmanız gereken işlerinizin başında olun tüm sıkıntıları ,arızaları, proplemleri bize bırakın, sizlerde kabul edersinizki bunlarla kaybedeceğiniz zaman çok daha  değerlidir.Bu sıkıntılarla uğraşmayı bize bırakın ve değerli zamanınız sizde kalsın.
 
Teklifimizi mutlaka değerlendirin çünkü maliyetlerinizi %60 oranında azaltmayı iddia ediyoruz.
 
Çözüm : Paket 2 (Kurumsal Kiralama)
 
Kurumsal firmalara Özel Müşteri temsilcisi veriyoruz.
 
Çalışan teknisyenimiz mesai saatlerinin tamamını kurumda görevlendirilir.
 
Sınırsız ürün ve makine destegi verilir. Bozulanlar sıfır ile değiştirilir.
 
Çözüm : Paket 3 (Kopykit)
 
Bu sistemle makinenin mülkiyeti müşteriye aittir.ister yeni makine alın isterseniz halen kullanmakta olduğunuz makine ile kopya adet fiyatı belirleyelim. Sadece çektiğiniz adet ile kopyabaşı fiyatımızı çarpıp ay sonunda kullandığınız kadar ödeyin. bu sistemle yine çözüm paket 1 deki gibi (makine ve kağıt hariç) her şeyi biz karşılıyoruz
 
Çözüm : Paket 4 (Kullan Devir al )
 
Leasing sistemle size 24 aydan 60 ay’a kadar eşit çok düşük taksitlerle makine verelim.
 
Makinenin mülkiyeti sizin olsun sözleşme süresince yine herşey dahil sitemle (makine ve kağıt hariç) sadece çektiğiniz kopya adet fiyatı ödeyin.
 
 
fotokopi makinası kiralama sistemleri, kiralık fotokopi makinası sistemleri, fotokopi kiralama, perpa fotokopi kiralama, fotokopi kiralama fiyatları, fotokopi kiralama istanbul, fotokopi kiralama yapan yerler, fotokopi kiralamak istiyorum, fotokopi kiralama şartları, fotokopi kiralama şartları, fotokopi makinası kiralama  sistemle

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Copyright 2006 - 2017 Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri | toner | muadil toner fiyatları | fotokopi toneri | muadil fotokopi toneri
Donanım Donanım