Kategoriler
Ödeme Seçenekleri

Oturum Aç
E-Mail Adres:


Parola:Anket
Yazıcınızda En çok Tercih Ettiğiniz ?

Teslimat Bilgileri

İnternet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız ürünün en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. 

Firmamız bu konuda sizin  heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen ürünün stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. (Banka havalesi ile gerçekleştirilen alışverişlerde bu süre banka havalesinin gerçekleşmesinden sonra geçerlidir)

Siparişiniz www.perpatonerfiyatlari.com tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

Bunun ardından siparişiniz size doğru yolculuğuna başlarken, kargo bilgileri ve kargo durumunu sorgulama linki email adresinize gönderilmektedir. Bu email ile siparişinizin belirtmiş olduğunuz adrese varış süresi, varacağı şube ve fatura numarası gibi siparişinizi kargo firmasından takip etmenizi sağlayan bilgiler yer almaktadır. Bu sayede kargonuzun size ne zaman ulaştırılacağı bilgisine sahip olarak özel ve iş hayatınızdaki o güne dair planlamalarınızı daha rahat yapabilirsiniz.  

(Kargo firması Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.)

Not: Anlaşmalı kargo şirketlerimiz MNG Kargo'dur.

250 TL Üzeri Toner Alımlarınız veya Yazıcı Tamiri servisi için Makina Gönderimleriniz de ÜCRETSİZ olarak Kargolarınızı Biz karşılamaktayız.Copyright 2006 - 2017 Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri | toner | muadil toner fiyatları | fotokopi toneri | muadil fotokopi toneri
Donanım Donanım