Kategoriler
Ödeme Seçenekleri

Oturum Aç
E-Mail Adres:


Parola:Anket
Yazıcınızda En çok Tercih Ettiğiniz ?

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçeneklerimiz
 
Sitemizden yapmış olduğunuz Tüm Toner, Yazıcı, Fotokopi, Fotokopi toneri, Yazıcı şeridi, Kartuş dolumu, Toner dolumu, gibi alışverişlerin ödemelerini 3 farklı şekilde ödeyebilirsiniz.Tüm ödeme alternatifleri aşağıda detaylı olarak açıklanmaktadır.
 
Havale / EFT İle Ödeme:
 
Tüm Toner, Yazıcı, Fotokopi, Fotokopi toneri, Yazıcı şeridi, Kartuş dolumu, Toner dolumu, gibi Siparişinizi vermeniz ve son ödeme ekranında havale / eft seçeneğini işaretlemeniz ve aşağıdaki banka hesaplarımızdan dileğiniz bir tanesine ödemenizi tamamlamanız halinde ürününüz tarafınıza gönderilecektir.
 
Havale / EFT İle Ödeme seçeneğinde toplam sipariş tutarınız üzerinden %5 iskonto uygulaması bulunmaktadır. Onay işleminin daha hızlı gerçekleşmesi için Havale veya Eft ödemenizi tamamladıktan sonra tarafımıza bilgi vermeniz faydalı olacaktır. Ödeme yapabileceğiniz banka hesaplarımız aşağıdadır.
 
Banka Hesap Bilgileri
 
Hesap Sahibi: REMZİ ÖZAYDIN
Banka İsmi: GARANTİ BANKASI
Şube Adı ve Kodu: RUMELİ CAD.
Şube Kodu: 406 İBAN: TR09 0006 2000 4060 0006 6672 79
Hesap No: 6667279
 
%5 indirim kazanacağınız için bu seçenek sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde en karlı ödeme şeklidir. Ancak ödemenizi direkt bir banka şubesinden yapacaksanız, şubelerin talep edebileceği yüksek havale/eft komisyon bedelleri sebebiyle bu ödeme seçeneğini önermemekteyiz.
 
Kredi Kartı İle Ödeme:
Mağazamızda; Worldcard, Maximum, Cardfinans, Bonuscard, Axess, Advantage Card ve Asya Card’a 2-12 ay arası taksit seçenekleri bulunmakta olup. Uygun fiyat politikamız gereği taksit talep etmeniz halinde seçiminize göre cüz-i vade farkları tutar üzerine eklenmektedir. Bu kartların haricindeki diğer kredi kartlarına tek çekim yapılabilmektedir. Sitemizde tek çekim için vade farkı uygulanmamaktadır.
 
Bu ödeme seçeneği ile ilgili İPUCU! Kredi kartı sahibi müşterilerimize cüz-i vade farklarıyla 2-12 taksitli ödeme imkanı sunulurken, tek çekimli ödemelerde herhangi bir vade farkı uygulaması bulunmamakta, bu sayede ekstre kesim tarihlerine göre ödemelerini 40 güne kadar ileri tarihte ödeme imkanı sağlanmaktadır.
 
Teslimatta Kapıda Nakit Ödeme:
 
Bu ödeme seçeneğinde, taşıyıcı firmaların almakta olduğu ekstra tahsilat komisyonları sebebiyle nakit ödeme indirimi yapılmamakta olup son ödeme ekranında kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz ve üyelik bilgilerinizi girerken mutlak surette size ulaşılabilecek bir sabit telefon numarası ve ayrıca cep telefonu numarası girilmektedir.
 
Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra, verilmiş olan bilgilerin doğruluğunun teyidi amacıyla vermiş olduğunuz numaralardan operatörlerimizce aranacak ve son teyit akabinde işleminiz onaylanacaktır.
 
Onay sonrasında ürününüz seçiminize göre MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderilecek ve bedeli teslimat anında kargo firması görevlisi tarafından tahsil edilecektir. 
 
Bu ödeme seçeneği ile ilgili İPUCU! İlave taşıma ve komisyon bedelleri sebebiyle bu ödeme türü, diğer seçenekler içerisinde en avantajsız olandır. Bu seçeneği eklememizin sebebi, ülkemizde sanal ticaretin hala resmi bir ticaret şekli olarak algılanmıyor olması sebebiyle, bazı müşterilerimizin duymuş olduğu endişedir.
 
Teslimatta Kapıda Kredi Kartı İle Tek Çekim Ödeme:
 
Sadece İstanbul İçi Siparişlerde Geçerli olan Bir ödeme Yöntemidir.
Bu ödeme seçeneğinde, taşıyıcı firmaların almakta olduğu ekstra tahsilat komisyonları sebebiyle kredi kartı tek çekim indirimi yapılmamakta olup son ödeme ekranında kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz ve üyelik bilgilerinizi girerken mutlak surette size ulaşılabilecek bir sabit telefon numarası ve ayrıca cep telefonu numarası girilmektedir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra, verilmiş olan bilgilerin doğruluğunun teyidi amacıyla vermiş olduğunuz numaralardan operatörlerimizce aranacak ve son teyit akabinde işleminiz onaylanacaktır.
 
Onay sonrasında ürününüz Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderilecek ve bedeli teslimat anında kargo firması görevlisi tarafından mobil pos cihazı ile kredi kartınıza tek çekim şeklinde tahsil edilecektir. 
 
Bu ödeme seçeneği ile ilgili İPUCU! İlave taşıma ve komisyon bedelleri sebebiyle bu ödeme türü, diğer seçenekler içerisinde en avantajsız olandır. Bu seçeneği eklememizin sebebi, ülkemizde sanal ticaretin hala resmi bir ticaret şekli olarak algılanmıyor olması sebebiyle, bazı müşterilerimizin duymuş olduğu endişedir.
 
 
Sipariş Verilmesi:
Sitemizde sipariş verme işlemi son derece basite indirgenmiş olup, bilgisayar kullanabilen herkes tarafından başarı ile gerçekleştirilebilecek düzeydedir.
 
Ancak müşteri temsilcilerimizle karşılıklı görüşüp, ürün, kargo ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi alışverişinde bulunarak siparişini yüzyüze gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz için Mail Order seçeneğimiz mevcuttur. Almak istediğiniz ürüne karar verdikten sonra bizi; 0212 320 45 13-14 veya 0535 306 49 55
 
no’lu telefondan haftaiçi sabah 09:00 ile akşam 21:00 saatleri arasında arayabilir ve yukarıda belirtilen 4 ödeme seçeneğinden dilediğinizi tercih ederek, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
SAYGILARIMIZLA
Perpa Toner Fiyatları
www.perpatonerfiyatlari.com
 


Copyright 2006 - 2017 Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri | toner | muadil toner fiyatları | fotokopi toneri | muadil fotokopi toneri
Donanım Donanım